Fossil Women's Heritage Leather Wallet Trifold, Lavender (Model: SL8231531)
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
AgeRangeDescription : Adult
Brand : Fossil
BulletPoint2 : Perfectly Proportioned: 3.85" L x 0.85" W x 3.15" H