22MM AD16 AD16-22DSV AC 60-500V Mini Voltage Meter LED Digital Display AC Voltmeter Indicator Light 110V 220V (green)
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Reland Sun
BulletPoint1 : 22MM AD16 AD16-22DSV AC 60-500V Mini Voltage Meter LED Digital Display AC Voltmeter Indicator Light 110V 220V
BulletPoint2 : Weight:20g.
Color : green
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 0708310538281
ExternallyAssignedProductIdentifier2 : 708310538281
ItemName : 22MM AD16 AD16-22DSV AC 60-500V Mini Voltage Meter LED Digital Display AC Voltmeter Indicator Light 110V 220V (green)
ItemPackageQuantity : 1
ItemTypeKeyword : voltage-testers
Manufacturer : RELAND SUN
NumberOfItems : 1
PartNumber : 708310538267
ProductDescription : 22MM AD16 AD16-22DSV AC 60-500V Mini Voltage Meter LED Digital Display AC Voltmeter Indicator Light 110V 220V