MOV-20D470K, VAR MOV 30VAC/38VDC 2000A 47V Thru-Hole Radial Bulk (50 Items)
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : BOURNS
Label : Bourns
Manufacturer : Bourns
Model : MOV-20D470K
PartNumber : MOV-20D470K
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : CAPACITOR
Publisher : Bourns
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/11AevSNaNVL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Bourns
Title : MOV-20D470K, VAR MOV 30VAC/38VDC 2000A 47V Thru-Hole Radial Bulk (50 Items)