5PCS 5% V275LA2P P2752 varistor 275V 1200A 80PF Diameter 7MM Original
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Binding : Electronics
Brand : ezqnirk
Label : ezqnirk
Manufacturer : ezqnirk
NumberOfItems : 1
PartNumber : Esx-42hD20pkZqn
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : CONSUMER_ELECTRONICS
Publisher : ezqnirk
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41IrGK8dj5L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : ezqnirk
Title : 5PCS 5% V275LA2P P2752 varistor 275V 1200A 80PF Diameter 7MM Original