MW Mean Well SPV-300-12 12V 25A 300W Single Output with PFC Function Power Supply
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 108.29
Binding : Personal Computers
Brand : MEAN WELL
Label : MEAN WELL
Manufacturer : MEAN WELL
Model : SPV-300-12
PackageDimensions_Weight : 2.43
PackageDimensions : L:8.46455 X W:4.52755 X H:1.96850
PartNumber : SPV-300-12
ProductGroup : PC Accessory
ProductTypeName : SYSTEM_POWER_DEVICE
Publisher : MEAN WELL
SmallImage_Height : 57
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41u2jyatwmL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : MEAN WELL
Title : MW Mean Well SPV-300-12 12V 25A 300W Single Output with PFC Function Power Supply