MEAN WELL SDM30-12S12 12V 2.1A 25.2W DC-DC Single Output DC/DC Converter
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 32.44
Binding : Electronics
Brand : MEAN WELL
Label : MEAN WELL
Manufacturer : MEAN WELL
Model : SDM30-12S12
PartNumber : SDM30-12S12
ProductGroup : Speakers
ProductTypeName : POWER_SUPPLIES_OR_PROTECTION
Publisher : MEAN WELL
SmallImage_Height : 60
SmallImage_URL : http://ecx.images-amazon.com/images/I/419bfU7X0rL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : MEAN WELL
Title : MEAN WELL SDM30-12S12 12V 2.1A 25.2W DC-DC Single Output DC/DC Converter