TL50LA1U, Tower Light Accessories TowerLight 50mm 24V Conti Amber NEMA
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Generic
BulletPoint : Material: Plastic Mounting Style: SMD/SMT
IncludedComponents : 1
ItemName : TL50LA1U, Tower Light Accessories TowerLight 50mm 24V Conti Amber NEMA
ItemTypeKeyword : tower-stack-lights
Manufacturer : ALTECH
NumberOfItems : 1
PartNumber : TL50LA1U
ProductDescription : Product: Tower Lights Illuminated: Illuminated Illumination Color: Amber Voltage Rating: 24 VAC/DC