Thermaltronics S75CH010A Chisel 30deg 1.0mm (0.04in) interchangeable for Metcal SSC-771A
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available