Thermaltronics S60CH050 Chisel Extra Large 5.0mm (0.20in) interchangeable for Metcal SSC-617A
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
BulletPoint3 : Tip Style: Chisel
BulletPoint4 : Tip Width: 0.20" (5.00mm)
BulletPoint5 : Tip Length: 0.55" (14.00mm)
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 0755835981184
ExternallyAssignedProductIdentifier2 : 755835981184
ItemName : Thermaltronics S60CH050 Chisel Extra Large 5.0mm (0.20in) interchangeable for Metcal SSC-617A