Thermaltronics K80CH010 Chisel 30deg 1.0mm (0.04in)
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Thermaltronics
BulletPoint1 : Temperature: 80 Series
BulletPoint2 : For Use With: TMT-2000S-K
BulletPoint3 : Tip Style: Chisel 30deg
BulletPoint4 : Tip Width: 0.04" (1.00mm)
BulletPoint5 : Tip Length: 0.45" (11.40mm)
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 0755835976487
ExternallyAssignedProductIdentifier2 : 755835976487
ItemName : Thermaltronics K80CH010 Chisel 30deg 1.0mm (0.04in)