Thermaltronics K80BV011 Bevel 60deg 1.00mm (0.04in)
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Thermaltronics
BulletPoint1 : Temperature: 80 Series
BulletPoint2 : For Use With: TMT-2000S-K
BulletPoint3 : Tip Style: Bevel
BulletPoint4 : Tip Width: 0.04" (1.10mm)
BulletPoint5 : Tip Length: 0.53" (13.40mm)
Color : Multiple Colors
ExternallyAssignedProductIdentifier : 8334152740197
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 0755835976364
FinishType : Finish
IncludedComponents : inc
ItemName : Thermaltronics K80BV011 Bevel 60deg 1.00mm (0.04in)