Thermaltronics K75CH050 Chisel Extra Large 5.0mm (0.20in)
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
BulletPoint2 : For Use With: TMT-2000S-K
BulletPoint3 : Tip Style: Chisel
BulletPoint4 : Tip Width: 0.20" (5.00mm)
BulletPoint5 : Tip Length: 0.55" (14.00mm)
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 755835976135
ExternallyAssignedProductIdentifier2 : 0755835976135
GpsrSafetyAttestation : 1
ItemName : Thermaltronics K75CH050 Chisel Extra Large 5.0mm (0.20in)