New Eaton Cutler-Hammer CMDL3800F Circuit Breaker Frame 3 Pole 800A 600V RMS 310
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Eaton
Label : Eaton/Cutler-Hammer
Manufacturer : Eaton/Cutler-Hammer
PartNumber : CMDL3800F-NEW
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : CIRCUIT_BREAKER
Publisher : Eaton/Cutler-Hammer
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/413dNQxS-eL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 41
Studio : Eaton/Cutler-Hammer
Title : New Eaton Cutler-Hammer CMDL3800F Circuit Breaker Frame 3 Pole 800A 600V RMS 310