Mersen Electrical Power A4BQ3000 Amp-trap 2000 A4BQ3000, 3000A, 600V AC, 500V DC, Time Delay/Current Limiting, Blade Fuse
Customer rating 4.2 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Mersen Electrical Power
Label : Mersen Electrical Power
Manufacturer : Mersen Electrical Power
MaterialType : Fiberglass
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : FUSE
Publisher : Mersen Electrical Power
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31NpB17ryBL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 55
Studio : Mersen Electrical Power
Title : Mersen Electrical Power A4BQ3000 Amp-trap 2000 A4BQ3000, 3000A, 600V AC, 500V DC, Time Delay/Current Limiting, Blade Fuse