ABB XT1NU3100AAA000XXX Breaker Frame, 125A, Molded Case, Breaker, 100A, 3P, 600VAC
Customer rating 4.9 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : ABB
Label : ABB
Manufacturer : ABB
PackageDimensions : L:2.00 X W:2.00 X H:2.00
PartNumber : XT1NU3100AAA000XXX
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : CIRCUIT_BREAKER
Publisher : ABB
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41awabglbZL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 52
Studio : ABB
Title : ABB XT1NU3100AAA000XXX Breaker Frame, 125A, Molded Case, Breaker, 100A, 3P, 600VAC