Sur-Seal 24BB.600.040.50 White PTFE Teadit 24BBA Expanded Gasket Tape, 6" Width, 0.040" Thick, 50' Spool
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Lamons
Color : White
IncludedComponents : Sur-Seal, Inc. Teadit 24BBA Expanded PTFE Gasket Tape, 6" width, .040" thick, 50 feet spool
ItemName : Sur-Seal 24BB.600.040.50 White PTFE Teadit 24BBA Expanded Gasket Tape, 6" Width, 0.040" Thick, 50' Spool