UCST203-17MM - TRITAN - Factory New!
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Tritan
ItemName : UCST203-17MM - TRITAN - Factory New!
ItemPackageQuantity : 1
ItemTypeKeyword : take-up-block-bearings
Manufacturer : TRITAN
NumberOfItems : 1
PartNumber : UCST203-17MM
ProductDescription : THIS LISTING IS FOR ONE PIECE- UCST203-17MM - Take Up Unit, Wide Slot, Wide Inner Ring Insert, Set Screw, 17mm Bore Dia., 94mm Overall Length , 21mm Housing Width - TRITAN - FACTORY NEW!