LED48PSBG-ACDC - Volts: 48V, Current: 15mA, Watts: 0.80W, Type
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 9.53
Brand : Norman Lamps
Color : green
Label : Norman Lamps
Manufacturer : Norman Lamps
NumberOfItems : 1
PartNumber : LED48PSBG-ACDC
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : TRANSFORMER
Publisher : Norman Lamps
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/21mJCzRh7fL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Norman Lamps
Title : LED48PSBG-ACDC - Volts: 48V, Current: 15mA, Watts: 0.80W, Type