Koken 3/4" (19mm) SQ. Impact 16305M-40 12 Square Deep Socket 1.6 in (40 mm)
Customer rating 4.1 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Binding : Tools & Home Improvement
Brand : 山下工業研究所
Label : 山下工業研究所
Manufacturer : 山下工業研究所
Model : 16305M-40
PackageDimensions_Weight : 2.3368999772
PackageDimensions : L:3.937007870 X W:2.31496062756 X H:2.31496062756
PartNumber : 16305M-40
ProductGroup : Home Improvement
ProductTypeName : FASTENER_DRIVE_BIT
Publisher : 山下工業研究所
Size : Onesize
SmallImage_Height : 43
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/11F6XWTighL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : 山下工業研究所
Title : Koken 3/4" (19mm) SQ. Impact 16305M-40 12 Square Deep Socket 1.6 in (40 mm)