KOKEN 18310M-33 1" (25.4 mm) SQ. Impact Surface Deep Socket, 1.3 inches (33 mm)
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
MaterialType : Metal
Model : 18310M-33
PackageDimensions_Weight : 2.645547144
PackageDimensions : L:4.2519684996 X W:2.1259842498 X H:2.1259842498
PartNumber : 18310M-33
Size : One Size
SmallImage_Height : 63
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31C4x-7IgqL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : 山下工業研究所
Title : KOKEN 18310M-33 1" (25.4 mm) SQ. Impact Surface Deep Socket, 1.3 inches (33 mm)