KOKEN 18300M-21 1" (25.4 mm) SQ. Impact Hex Deep Socket, 0.8 inches (21 mm)
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Binding : Tools & Home Improvement
Brand : 山下工業研究所
Label : 山下工業研究所
Manufacturer : 山下工業研究所
MaterialType : Metal
Model : 18300M-21
PackageDimensions_Weight : 2.25973818550
PackageDimensions : L:4.2519684996 X W:2.1259842498 X H:2.1259842498
PartNumber : 18300M-21
ProductGroup : Home Improvement
ProductTypeName : FASTENER_DRIVE_BIT
Publisher : 山下工業研究所
Size : One Size
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41ClSYQnHkL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 68
Studio : 山下工業研究所
Title : KOKEN 18300M-21 1" (25.4 mm) SQ. Impact Hex Deep Socket, 0.8 inches (21 mm)