Koken 1 inch (25.4 mm) SQ. Impact Surface Deep Socket 1.3 inches (32 mm) 18310M-32
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
MaterialType : Metal
Model : 18310M-32
PackageDimensions_Weight : 2.645547144
PackageDimensions : L:4.2519684996 X W:2.1259842498 X H:2.1259842498
PartNumber : 18310M-32
Size : One Size
SmallImage_Height : 63
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31C4x-7IgqL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : 山下工業研究所
Title : Koken 1 inch (25.4 mm) SQ. Impact Surface Deep Socket 1.3 inches (32 mm) 18310M-32