Heyiarbeit DC 24V Pull Type Solenoid Electromagnet 5N 300mA 7.2W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0730B-24V
Customer rating 4.9 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 8.99
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
Model : DFM5900GP0423
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 0.09259415004
PackageDimensions : L:6.6929133790 X W:4.7244094440 X H:0.5118110231
PartNumber : DFM5900GP0423
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
Size : JF-0730B-24V
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41RhlIVRycS._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V Pull Type Solenoid Electromagnet 5N 300mA 7.2W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0730B-24V