Heyiarbeit DC 24V Pull Type Solenoid Electromagnet 20N 0.35A 8.4W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0826-24V
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 7.39
Brand : Heyiarbeit
Color : 20N
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
NumberOfItems : 1
PackageDimensions : L:1.96850393500 X W:1.96850393500 X H:1.96850393500
PartNumber : DFM4200GP0423
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
Size : 24V
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/418IG+G-csL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V Pull Type Solenoid Electromagnet 20N 0.35A 8.4W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0826-24V