Heyiarbeit DC 24V 80N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 10A 13.2W 15mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1683B-24V
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 33.49
Binding : Unknown Binding
MaterialType : Copper
Model : DFM0401GP0428
PackageDimensions_Weight : 2.46256346654
PackageDimensions : L:6.8110236151 X W:6.3385826707 X H:3.0314960599
PartNumber : DFM0401GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41ZkTeypSfL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 80N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 10A 13.2W 15mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1683B-24V