Heyiarbeit DC 24V 6N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 7.2W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0630B-24V
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 9.09
Binding : Unknown Binding
MaterialType : Copper
Model : DFM6500GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.11243575362
PackageDimensions : L:3.9763779487 X W:3.0708661386 X H:1.9291338563
PartNumber : DFM6500GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41t+MQH4HCL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 6N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 7.2W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0630B-24V