Heyiarbeit DC 24V 60N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 2A 48W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1250B-24V
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 12.39
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
PackageDimensions_Weight : 0.22266688462
PackageDimensions : L:3.7401574765 X W:3.5433070830 X H:0.6692913379
PartNumber : DFM9200GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31waLBok4AL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 60N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 2A 48W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1250B-24V