Heyiarbeit DC 24V 60N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 1.5A 8.64W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1250B-24V
Customer rating 5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 25.99
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
PartNumber : DFM4000GP0423
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31AeHSWo11L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 60N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 1.5A 8.64W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1250B-24V