Heyiarbeit DC 24V 5N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 8A 192W 15mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1578B-24V
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 20.39
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
PartNumber : DFM0101GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41k0s2JePdL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 5N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 8A 192W 15mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1578B-24V