Heyiarbeit DC 24V 5N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 7.2W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0730B-24V
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 9.19
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM6900GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.09259415004
PackageDimensions : L:7.6771653465 X W:4.7244094440 X H:0.5511811018
PartNumber : DFM6900GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31rQ8hvUYXL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 5N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 7.2W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0730B-24V