Heyiarbeit DC 24V 5N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 7.2W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0530-24V
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 6.59
MaterialType : Copper
PackageDimensions_Weight : 0.06834330122
PackageDimensions : L:3.7007873978 X W:3.2677165321 X H:0.8267716527
PartNumber : DFM5900GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/311AObcZ7QL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 5N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 7.2W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0530-24V