Heyiarbeit DC 24V 50N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 8A 192W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1578B-24V
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 33.29
Binding : Unknown Binding
MaterialType : Copper
Model : DFM5200GP0423
PackageDimensions_Weight : 1.92684016988
PackageDimensions : L:8.3858267631 X W:6.7322834577 X H:2.9527559025
PartNumber : DFM5200GP0423
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41opUAd8d2L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 50N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 8A 192W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1578B-24V