Heyiarbeit DC 24V 4N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 7.2W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0520-24V
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 5.79
MaterialType : Copper
PartNumber : DFM5400GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41wp5T9wImL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 4N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 7.2W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0520-24V