Heyiarbeit DC 24V 45N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-Z05-24V
Customer rating 4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 11.14
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
PackageDimensions_Weight : 0.41005980732
PackageDimensions : L:4.2913385783 X W:3.0708661386 X H:1.3385826758
PartNumber : DFM1301GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41v9ySqGQ7L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 45N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-Z05-24V