Heyiarbeit DC 24V 42N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 1.5A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1253B-24V
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 16.39
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM3500GP0423
PackageDimensions_Weight : 0.24030386558
PackageDimensions : L:3.7399999961852 X W:2.8299999971134 X H:1.3399999986332
PartNumber : DFM3500GP0423
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41bwXs2ASyL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 42N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 1.5A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1253B-24V