Heyiarbeit DC 24V 40N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S1670DL-24V
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 8.69
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
PackageDimensions_Weight : 0.60847584312
PackageDimensions : L:4.7244094440 X W:4.0551181061 X H:1.2598425184
PartNumber : DFM1101GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/311aZszVDSL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 40N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S1670DL-24V