Heyiarbeit DC 24V 25N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 24W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S1040DL-24V
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 12.24
Binding : Unknown Binding
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM0901GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.43210603352
PackageDimensions : L:4.7637795227 X W:3.8582677126 X H:1.5354330693
PartNumber : DFM0901GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31+myhCyWcL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 25N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 24W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S1040DL-24V