Heyiarbeit DC 24V 25N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1039B-24V
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 13.69
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM8300GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.25794084654
PackageDimensions : L:6.0629921198 X W:4.8425196801 X H:0.9055118101
PartNumber : DFM8300GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/4132P-ePaSL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 25N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1039B-24V