Heyiarbeit DC 24V 25N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1039-24V
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 7.69
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
PartNumber : DFM8100GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31mBz8YJtxL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 25N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1039-24V