Heyiarbeit DC 24V 20N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.35A 8.4W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0826-24V
Customer rating 4.1 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 7.09
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
PackageDimensions_Weight : 0.16093745126
PackageDimensions : L:6.0236220411 X W:4.6850393653 X H:0.8661417314
PartNumber : DFM7200GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41s+Pf6f+IS._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 20N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.35A 8.4W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0826-24V