Heyiarbeit DC 24V 15N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 2A 9.6W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1040-24V
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 12.99
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM5000GP0423
PackageDimensions_Weight : 0.31967027990
PackageDimensions : L:4.6850393653 X W:3.9763779487 X H:1.3385826758
PartNumber : DFM5000GP0423
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41WY9o0y3CL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 15N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 2A 9.6W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1040-24V