Heyiarbeit DC 24V 15N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 24W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S0837DL-24V
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 9.49
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
PackageDimensions_Weight : 0.26014546916
PackageDimensions : L:4.9606299162 X W:4.4488188931 X H:1.9685039350
PartNumber : DFM7800GP0423
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31LHT7TbmiL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 15N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 24W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S0837DL-24V