Heyiarbeit DC 24V 15N Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0837B-24V
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 8.69
Binding : Unknown Binding
MaterialType : Copper
Model : DFM7800GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.21605301676
PackageDimensions : L:3.7401574765 X W:1.8110236202 X H:1.5354330693
PartNumber : DFM7800GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/410kXkFAoHL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 15N Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0837B-24V