Heyiarbeit DC 24V 15N Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 24W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S0837DL-24V
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 9.49
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
PackageDimensions_Weight : 0.25353160130
PackageDimensions : L:3.7401574765 X W:2.7165354303 X H:0.8267716527
PartNumber : DFM0601GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41K1tLNuuIL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 24V 15N Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 24W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S0837DL-24V