Heyiarbeit DC 12V Push Pull Type Solenoid Electromagnet 80g 1A 12W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0730B-12V
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 7.54
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Color : 80g
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
Model : DFM7400GP0423
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 0.09479877266
PackageDimensions : L:4.6850393653 X W:4.6062992079 X H:0.4724409444
PartNumber : DFM7400GP0423
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
Size : 12V
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31LKXaKZV8L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V Push Pull Type Solenoid Electromagnet 80g 1A 12W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0730B-12V