Heyiarbeit DC 12V Push Pull Type Solenoid Electromagnet 80g 1A 12W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0730B-12V (5N, 6V)
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 9.09
Brand : Heyiarbeit
Color : 5N
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
PackageDimensions_Weight : 0.08157103694
PackageDimensions : L:4.6850393653 X W:4.0551181061 X H:0.9842519675
PartNumber : DFM4700GP0423
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
Size : 6V
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41YSUHJt0cL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V Push Pull Type Solenoid Electromagnet 80g 1A 12W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0730B-12V (5N, 6V)