Heyiarbeit DC 12V 80N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 10A 120W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1683B-12V
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 40.09
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM5100GP0423
PackageDimensions_Weight : 2.49563280584
PackageDimensions : L:6.1811023559 X W:3.8582677126 X H:2.6377952729
PartNumber : DFM5100GP0423
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31pqqf5pFLS._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 80N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 10A 120W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1683B-12V