Heyiarbeit DC 12V 80N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 10A 120W 20mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1683B-12V
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 31.49
Binding : Unknown Binding
MaterialType : Copper
Model : DFM0301GP0428
PackageDimensions_Weight : 2.60806855946
PackageDimensions : L:7.3622047169 X W:4.0551181061 X H:2.5984251942
PartNumber : DFM0301GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/410W9HS5kKS._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 80N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 10A 120W 20mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1683B-12V