Heyiarbeit DC 12V 6N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.8A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0630B-12V
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 10.89
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM6400GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.10802650838
PackageDimensions : L:5.4330708606 X W:3.9763779487 X H:1.7716535415
PartNumber : DFM6400GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41Up5AyQSXL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 6N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.8A 9.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0630B-12V