Heyiarbeit DC 12V 60N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.36A 4.32W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1050B-12V
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 18.19
Binding : Unknown Binding
MaterialType : Copper
Model : DFM8900GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.85098433132
PackageDimensions : L:10.4330708555 X W:5.3149606245 X H:1.8897637776
PartNumber : DFM8900GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/414A7erpquL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 60N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.36A 4.32W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1050B-12V